Elbit Systems Academy

Powered by Infinity Labs R&D

חברת אלביט מערכות ו-Infinity Labs R&D משיקות מסלול קריירה בתחום פיתוח התוכנה אשר בסופו תשתלבו בתפקידי מפתח בחברת אלביט מערכות, המעצמה הטכנולוגית הישראלית, שם תהיה לכם את ההזדמנות לפתח את המערכות הלאומיות החשובות ביותר בהווה ובעתיד ולתרום לעתידה הבטחוני של מדינת ישראל. הגישו מועמדות עכשיו!
*ההכשרה ניתנת ללא עלות ולא נדרש ניסיון קודם בפיתוח – בהתאם למדיניות

קריירת פיתוח תוכנה בחזית הטכנולוגיה הביטחונית של מדינת ישראל!

על אלביט

אלביט מערכות בע"מ היא חברה ביטחונית ישראלית העוסקת בפיתוח מערכות טכנולוגיות חדשניות לכוחות הלוחמים ביבשה, באוויר ובים, בתחומי אלקטרוניקה, אלקטרואופטיקה, ארטילריה, תעופה, לייזר ועוד.

החברה מונה למעלה מ-17,000 עובדים ברחבי העולם ופועלת במתחמים שונים ברחבי הארץ.

תעסוקה

בסיום ההכשרה, תשתלבו במשרות פיתוח בחטיבות הטכנולוגיות המגוונות של אלביט מערכות הפזורות ברחבי הארץ, מה שיאפשר לכם לפתוח בקריירה איכותית, מקצועית, ארוכת טווח ובעשייה אידיאולוגית משמעותית. 


על ההכשרה

ההכשרה למשרות מועברת על ידי חברת Infinity Labs R&D בקבוצה ייעודית למשרות פיתוח לאלביט.

Infinity Labs R&D היא חברת מחקר ופיתוח, ההכשרה שלנו Infinity Mentored Social Learning מושתתת על עקרונות השיטה הייחודית שפיתחנו ועליה אנחנו מתבססים כבר כמעט עשור, אשר מעבירה את הפוקוס מ-"נושא הלימוד" ל-"דרך הלימוד" ובכך נותנת לבוגריה כלים אוניברסליים, חוצי טכנולוגיות וזמן, אשר יאפשרו להם להיות רלוונטיים, מעודכנים תמיד ולבנות קריירה איתנה שאינה תלויה בדבר מלבד המנוע הפנימי שלהם.

  • משך ההכשרה הוא 32 שבועות
  • העבודה בתוכנית היא במסגרת צוות המדמה צוות פיתוח בתעשייה אשר מוביל אותו מנטור מנוסה. 
  • עבודת Hands On- ללמוד לפתח דרך הידיים ולא דרך תיאוריות. 
  • למידה ספירלית אשר מלמדת אתכם לקבל אתגר, לבצע מחקר מעמיק, להתנסות, ליישם, לבדוק את התוצרים שלכם ולהעריך את טיב עבודתכם בכוחות עצמכם.
  • ההכשרה כולה על חשבון חברת Infinity Labs R&D

המודל העסקי שלנו

אנו פועלים לפי מודל WIN-WIN-WIN: רק כשאתם תשתלבו במשרה באלביט לאורך זמן, אנחנו נוכל להחזיר את ההשקעה ולהרוויח מהתהליך. עד כה, שילבנו כ-95% מבוגרינו בתעשייה. 

דרישות

  • תואר ראשון בהנדסה/מדעים מדויקים או תואר ראשון בהצטיינות עם ציון פסיכומטרי של 680+
  • אנגלית ברמה גבוהה
  • יכולות טכנולוגיות ואנליטיות

איך התכנית עובדת?

עוברים בדיקת התאמה

לאחר שתגישו לנו מועמדתכם באמצעות הקישור בתחתית העמוד, ובמידה ונראה שיש התאמה, המגייסים שלנו יזמנו אתכם ליום אוריינטציה, במהלכו תלמדו עוד על התוכנית ונבדוק יחדיו את התאמתכם למסלול ההכשרה הייעודי.

מתחילים מסלול הכשרה

מסלול ההכשרה הייעודי לחברת אלביט הוא מסלול מקיף ומעמיק, אשר ניתן על חשבוננו למועמדים שימצאו מתאימים. במסגרת המסלול תקבלו הכשרה מעשית ואינטנסיבית המדמה סביבת עבודה אמיתית, הכוללת למידה מעמיקה של עקרונות ארכיטקטורת תוכנה, תרגול Hands-On וליווי של מנטורים מקצועיים.

נכנסים לתהליך שיבוץ

עוד לפני סיום מסלול ההכשרה תתחילו בסדרת ראיונות עם חברת אלביט, תוך ליווי והכנה מצד פסיכולוגים ארגוניים וצוות ה-HR של Infinity Labs R&D.

תחילת הקריירה שלכם באלביט מערכות

לאחר שתעברו את הראיונות, תוכלו להתחיל לעבוד באמצעות Infinity Labs R&D במקצועות הפיתוח באחד ממרכזי אלביט הפרוסים ברחבי הארץ.

גם לאחר סיום ההכשרה, Infinity Labs R&D תמשיך ללוות אתכם לאורך כל הקריירה ותספק לכם גישה ישירה לתכנים המקצועיים של החברה, כך שתוכלו להתעדכן בכל עת ולהישאר רלוונטיים בתחום העיסוק שלכם במרוצת השנים.

בואו לשמוע מה יש לבוגרים שלנו להגיד

ההכשרה שתזניק את הקריירה שלך

לתחום הצומח והמתגמל ביותר בהייטק

*התוכנית מעוצבת לאנשים ריאלים עם אנגלית טובה, בוגרי הנדסות ומדעים מדוייקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


האם הרחבת מדעי המחשב או מקצוע משיק בתיכון?

האם יש לך נכונות לעבור סיווג בטחוני?

מומלץ לצרף קורות חיים:


בהשארת הפרטים, הנכם מסכימים למדיניות הפרטיות שלנו.
Infinity Labs R&D © All Rights Reserved 2024

רגע, חבל לפספס!

מבדק התאמה לתוכנית ללא עלות!