עמוד הבית

IAI R&D Academy

Powered by Infinity Labs R&D

התעשייה האווירית IAI, מהחברות המובילות בעולם בטכנולוגיה עילית ביטחונית ואזרחית, מציעה לכם ולכן הזדמנות יוצאת דופן לקחת חלק בהצלחתה הלאומית והגלובלית, וללמוד פיתוח תוכנה מהטובים ביותר. יחד עם Infinity Labs, משיקה החברה מסלול ללימוד פיתוח תוכנה שיוביל אתכם לקריירה משמעותית בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית.

הגישו מועמדות עוד היום!

*ההכשרה ללא עלות ולא נדרש ניסיון קודם בפיתוח – בהתאם למדיניות

החטיבות שלנו

אלתא מערכות

לחטיבת אלתא תפקיד מרכזי ומשמעותי בתרומתה לביטחון מדינת ישראל באמצעות פיתוח מוצרי אלקטרוניקה מתקדמים. החדשנות הטכנולוגית אותה מקדמת החטיבה מתבטאת גם בשוק האזרחי על ידי יישום פתרונות משולבים ורב תחומיים.

תעופה

תוך מתן מענה הן לשוק האזרחי והן לשוק הצבאי, חטיבת התעופה מעורבת בכלל ההיבטים של תעשיית התעופה ומאגדת אותם תחת קורת גג אחת. בין אם מדובר בפיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך או מתן שירותי תחזוקה לכלי טייס קיימים, חטיבת התעופה עושה זאת במקצועיות ואיכות ללא פשרות.

כלי טיס צבאיים

מומחיות חטיבת כלי טיס צבאיים של התעשייה האווירית מתבטאת בניסיון עתיר שנים בשילוב ידע טכנולוגי מתקדם. שילוב זה מעניק לחטיבה מוניטין של מצוינות ללא פשרות ברב קהילת הביטחון העולמית. על ידי ייצור של מערכות כטמ"ם, תחזוקתן ושדרוגן, החטיבה ממקמת עצמה כשחקנית מרכזית בתחום בישראל ובעולם.

מערכות טילים וחלל​

חטיבת מערכות טילים וחלל (מט"ח) הינה חטיבה פורצת דרך הן ברמה הלאומית והן הגלובלית. החטיבה מעניקה שירות ללא פשרות בתחום מערכות טילים, חלל, מערכות אוויוניקה ומערכות אלקטרואופטיקה. כל אחד מהשירותים הללו מבטאים יכולות מתקדמות, שימוש בטכנולוגיות חדשניות ומחויבות למצוינות מקצועית.

לעמוד בחוד החנית

של הטכנולוגיה העולמית

מעוניינים בקריירה מאתגרת, מתגמלת ובעלת משמעות? הצטרפו עוד היום לבית הספר למפתחי תוכנה של התעשייה האווירית

על מנת ליצור את ההכשרה המדויקת והמקצועית ביותר שניתן למצוא היום בשוק, התעשייה האווירית יוצאת בשיתוף פעולה יוצא דופן עם חברת המחקר והפיתוח Infinity Labs R&D. שיתוף פעולה ייחודי זה יכשיר את דור מפתחי התוכנה הבאים שיעמדו בחזית הטכנולוגיה העולמית. ההכשרה הינה ללא תשלום והמתקבלים לתוכנית יזכו לדריסת רגל משמעותית בתפקידי פיתוח אשר אלה יובלו לקריירה יציבה וארוכת שנים בפיתוח תוכנה.

אנחנו מחפשים בוגרי תואר ראשון ללא ניסיון בפיתוח תוכנה אשר מעוניינים להשתלב בתעשייה ביטחונית משפיעה ופורצת דרך בארץ ובעולם.

לפי נתונים רשמיים לתעשייה הישראלית חסרים כיום כ-17,000 מפתחי תוכנה מקצועיים. לאור המשבר המתמשך ומתוך הבנה כי מדובר בצורך לאומי, התעשייה האווירית מקימה בימים אלה בית ספר להכשרת דור המפתחים הבא. כעומדת בחוד החנית של הטכנולוגיה העולמית וכפורצת דרך בפיתוחים ושירותים טכנולוגיים לשוק הצבאי כמו גם לשוק האזרחי, התעשייה האווירית רואה בהכשרת דור חדש של מפתחים חשיבות עליונה ומשימה לאומית. התעשייה אווירית רואה בעובדיה נכס מרכזי ויקר ערך וכחלק מתפיסה זו היא חשה אחריות ומחויבות לעובדיה. בתוך כך, הכשרת מהנדסי תוכנה מצוינים שישתלבו כעובדי התעשייה האווירית, אחת התעשיות המשפיעות בארץ ובעולם, הינו פתרון חדשני למשבר מתמשך בתעשייה. זו הזדמנות שלכם!

איך התכנית עובדת?

עוברים בדיקת התאמה

על מנת שנוכל לבדוק את התאמתכם למסלול ההכשרה הייעודי לתעשייה האווירית, נבקש שתגישו את מועמדותכם באמצעות הקישור שבתחתית העמוד (מומלץ בחום גם לצרף קורות חיים). במידה ונראה שיש התאמה, הנציגים שלנו יזמנו אתכם ליום אוריינטציה, במהלכו תלמדו עוד על התוכנית ונבדוק יחדיו את התאמתכם למסלול ההכשרה הייעודי.

מתחילים מסלול הכשרה

מסלול ההכשרה ייעודי לתעשייה האווירית הוא מסלול מקיף ומעמיק, אשר ניתן ללא עלות למועמדים שימצאו מתאימים. במסגרת המסלול תקבלו הכשרה מעשית ואינטנסיבית המדמה סביבת עבודה אמיתית, הכוללת למידה מעמיקה של עקרונות ארכיטקטורת תוכנה, תרגול Hands-On וליווי של מנטורים מקצועיים.

נכנסים לתהליך שיבוץ

עוד לפני סיום מסלול ההכשרה תתחילו בסדרת ראיונות עם התעשייה האווירית, תוך ליווי והכנה מצד פסיכולוגים ארגוניים וצוות ה-HR של Infinity Labs R&D.

משתלבים בקריירה ארוכת שנים בתעשייה האווירית

המתאימים שיעברו את הראיונות, יתחילו לעבוד באמצעות Infinity Labs R&D במקצועות הפיתוח באחד ממרכזי IAI הפרוסים ברחבי הארץ

גם לאחר סיום ההכשרה, Infinity Labs R&D תמשיך ללוות אתכם לאורך כל הקריירה ותספק לכם גישה ישירה לתכנים המקצועיים של החברה, כך שתוכלו להתעדכן בכל עת ולהישאר רלוונטיים בתחום העיסוק שלכם במרוצת השנים.

אז מה כוללת תכנית ההכשרה?

תכנית ההכשרה מיועדת לבוגרי תארים חדורי מוטיבציה אשר מעוניינים לבנות לעצמם קריירה ארוכת שנים, בעלת משמעות ומתגמלת בתעשייה הביטחונית. התוכנית נוצרה על בסיס צרכיה של התעשייה הביטחונית במטרה לשלב אנשי פיתוח מצוינים בחטיבות השונות של התעשייה האווירית בתום ההכשרה.

המתקבלים לתכנית יזכו לעבור הכשרה ייחודית, מקצועית ומקיפה בת 32 שבועות. ההכשרה תועבר במעבדות טכנולוגיות מתקדמות תוך ליווי מקצועי של ה- Tech Leaders אשר יספקו לסטודנטים את הכלים הדרושים להצלחה בתעשייה על בסיס הידע והניסיון שרכשו במהלך הקריירה שלהם. ההכשרה אותה יעבור הסטודנטים מדמה סביבת עבודה אמתית בשוק התעסוקה של המאה ה-21. ההכשרה הינה מעשית ואינטנסיבית והיא כוללת למידה אשר מעמיקה בעקרונות והארכיטקטורה של פיתוח התוכנה.

בואו לשמוע מה יש לבוגרים שלנו להגיד

ההכשרה שתזניק את הקריירה שלך

לתחום הצומח והמתגמל ביותר בהייטק

*התוכנית מעוצבת לאנשים ריאלים עם אנגלית טובה, בוגרי הנדסות ומדעים מדוייקים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!


האם הרחבת מדעי המחשב או מקצוע משיק בתיכון?

האם יש לך נכונות לעבור סיווג בטחוני?

מומלץ לצרף קורות חיים:


בהשארת הפרטים, הנכם מסכימים למדיניות הפרטיות שלנו.
Infinity Labs R&D © All Rights Reserved 2024

רגע, חבל לפספס!

מבדק התאמה לתוכנית ללא עלות!